۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی خرید شناور لندینگ کرافت(سال 1401)

سه شنبه, ۲۴ آبان ۱۴۰۱، ۰۸:۰۰ ق.ظ

طرح توجیهی خرید شناور لندینگ کرافت(سال 1401)

کشور ایران با داشتن سواحل طولانی شمال در حوزه دریایی مازندران و در جنوب در حوزه خلیج نیلگون و همیشه فارس قابلیت بالایی را در بخش تجارت داخلی و خصوصاً بین‌المللی دارا می‌باشد.
وجود بنادر متعدد کوچک، متوسط و بزرگ کشور در جنوب و شمال گویای این واقعیت است اما آمار و اعداد و فصلهای تجاری نشانگر آن است که کشور ما نتوانسته است از این قابلیت و پتانسیل و ظرفیت بالقوه به درستی استفاده و آن را بالفعل نماید و حداکثر بهره گیری را از ظرفیت‌های بنادر خود بنماید، شاید بتوان که استفاده بسیار اندکی در مقابل آنچه که باید باشد شده است.
وجود منابع عظیم نفتی در منطقه پیرامون امکان افزایش توان تجاری به جهت ظرفیت بسیار و گسترده فراهم می‌نماید، لذا چشم انداز و دور نمای اقتصاد و تجارت بین کشورهای منطقه منظر می‌تواند با ارزش و امیدوارکننده بوده و قابلیت افزایش آن نیز در آینده نه چندان دور کاملاٌ وجود خواهد داشت.
رشد اقتصادی و گسترش حجم تجارت، باعث افزایش حجم فعالیتهای حمل‌ونقل به ویژه دریایی خواهد شد و حتی هم اکنون در حال اتفاق است. بنابراین امکان افزایش حمل‌ونقل دریایی در بین کشورهای منطقه به خصوص در حوزه خلیج فارس را فراهم آورده و ایران میتواند نه تنها آن را از منظر تهدید نگریسته بلکه آنرا تبدیل به یک فرصت و از این فرصت با داشتن ظرفیت ناوگان دریایی قسمت اعظمی از این قابلیت و پتانسیل را به خود اختصاص داده و از این طریق منشأ درآمد و اشتغال پایدار بیشتری برای کشور باشد.
طرح خرید شناور دریایی لندینگ کرافت موتوردار دقیقاً در راستای همان ظرفیت و قابلیتهای مذکور می‌باشد که چنانچه مورد حمایت قرار گیرد در استان..... که بیشترین خوراک تجاری از یک طرف و تأمین کننده اکثر درآمد نفتی کشور از سوی دیگر می‌باشد و فعالیتهای بسیار گسترده‌ای در این زمینه در بین بنادر کشور و در حوزه خلیج فارس صورت می‌گیرد می‌باشد، خرید این شناور می‌تواند ضمن پر کردن قسمتی از ظرفیت خالی و تأمین و رفع نیاز قسمتی از تبادلات اقتصادی و تجاری تأثیر مستقیمی در افزایش رشد اقتصادی، افزایش درآمد و بهره‌وری و سود و کاهش نرخ بیکاری و شاخصهای دیگر اقتصادی هر چند درصد بسیار اندک داشته باشد.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی