طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی تونل باد(اتاق پرواز یا شبیه‌ساز سقوط آزاد)

تونل باد تونل بادی عمودی است که شبیه ساز سقوط آزاد از هواپیما می‌باشد. در این تونل باد هوا با سرعت حدود بالا از پایین به بالا حرکت می‌کند و افراد بر روی بالشتکی از هوا شناور می‌شوند. در این تونل هوا توسط  موتورهای بسیار قوی درون یک محفظه دمیده می شود که باعث معلق ماندن هر چیزی در بین تونل شیشه ای می گردد. اما امروزه از این تونل های باد برای تفریح و اغلب به عنوان آموزش های اولیه برای علاقه مندان چتربازی در محیطی بسته صورت می گیرد.  اولین انسانی که در تونل باد به پرواز در آمد جک تیفانی بود که در سال 1964 میلادی در پایگاه نیرو هوایی گرین صورت گرفت. بزرگترین تونل باد تفریحی دنیا با دیوارهای شیشه ای در دبی قرار دارد که باد را با سرعت 450 کیلومتر بر ساعت در آن به سمت بالا به حرکت در می آید و می تواند تجربه یک سقوط آزاد را برای شما به همراه داشته باشد. در تونل باد می‌توان احساس پرواز را در محیطی ایمن تجربه کرد. همانطورکه پیشتر عنوان شد اگرچه تونل‌های باد عمودی تاکنون اغلب برای انجام پژوهش‌های آیرودینامیکی بر روی مدل‌ها ساخته شده است اما امروزه کاربرد تفریحی، ورزشی، تبلیغاتی،آموزشی، نظامی و ... نیز پیدا کرده است که با عنوان سقوط آزاد نیز به آن اشاره می‌کنند. سرعت هوا در تونل باد می تواند تا ده برابر سرعت صوت نیز برسد.

برای تهیۀ طرح‌های توجیهی و ارزیابی‌های فنی و اقتصادی مرتبط با زیرگروه تفریحی و گردشگری می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۶/۰۸/۱۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.