۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید گیربکس اتوماتیک خودرو ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

طرح توجیهی تولید گیربکس اتوماتیک خودرو: تکنولوژی پیشرفته در صنعت خودروسازی

معرفی گیربکس اتوماتیک

1.1. تعریف گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک یک قسمت کلیدی در سیستم نقل و انتقال قدرت خودرو است که وظیفهٔ تغییر دنده‌ها و انتقال گشتاور موتور به چرخ‌ها را بر عهده دارد. گیربکس اتوماتیک بر خلاف گیربکس دستی، بدون نیاز به دستکاری دستی دنده‌ها عمل می‌کند.

1.2. اجزای گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک شامل اجزایی مانند ترمز، کلاچ، دنده‌ها، کامپیوتر کنترل، سیستم هیدرولیک و الکترونیکی و سیستم شیفتر و ترمز هیدرولیک است. همچنین، گیربکس اتوماتیک دارای سیستم‌های ایمنی مانند سنسورها و کنترلرهای الکترونیکی است.

چرا تولید گیربکس اتوماتیک مهم است؟

2.1. راحتی و سهولت در رانندگی

گیربکس اتوماتیک به رانندگان امکان می‌دهد به صورت خودکار دنده‌ها را تغییر دهند و نیازی به استفاده از کلاچ نداشته باشند. این باعث می‌شود رانندگی راحت‌تر و کمتر خسته‌کننده شود.

2.2. بهبود عملکرد و کارایی خودرو

گیربکس اتوماتیک با توانایی تغییر دنده‌ها در زمان و سرعت مناسب، بهبود عملکرد و کارایی خودرو را بهبود می‌بخشد. همچنین، از طریق کنترل الکترونیکی، میزان مصرف سوخت نیز بهینه می‌شود.

2.3. تجربه رانندگی لوکس و پیشرفته

گیربکس اتوماتیک به راننده امکان می‌دهد تجربه رانندگی لوکس و پیشرفته‌ای را تجربه کند. با قابلیت تغییر سریع دنده‌ها و صافی حرکت خودرو، راننده لذت بیشتری از رانندگی می‌برد.

مراحل تولید گیربکس اتوماتیک

3.1. طراحی و مهندسی

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۲/۰۹/۲۷
مهندس‌تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی