طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید شیرهای نیمه اتوماتیک کپسول گاز

چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۸، ۰۵:۵۵ ق.ظ

طرح تولید شیر نیمه اتوماتیک کپسول گازهای طبی و صنعتی

نمونه طرح توجیهی تولید شیر نیمه اتوماتیک کپسول گازهای طبی و صنعتی آمادۀ دریافت می‌باشد. شیرهای موجود تماماً چرخشی بوده و با عملکردی 100% فیزیکی و در زمان شارژ کپسول در کارخانجات تولید گازهای ذکر شده گاهاً به دلیل باز و بسته کردن فلکه شیر تولید گرما و یا جرقه‌های ریز کرده و عامل آتشگیری و یا انفجار و در نتیجه بروز خطرات و ضررهای مالی و جانی در کارخانجات می‌گردد که این امر به دلیل عمل فیزیکی اپراتور شارژ اجتناب‌ناپذیر است و سابقه این اتفاقات بخصوص در ایران به دلیل تولید و استفاده از شیرهای موجود تا به امروز بسیار بوده است.
این شیر به صورت اتوماتیک ساخته شده و بر روی سیلندر‌ها با فشار بالای 400 اتمسفر گاز طبی و صنعتی مانند اکسیژن، ازت، آرگون، استیلن، CO2 و... بسته می‌شود و تفاوتش با شیرهای مشابه در ابتکار و نوآوری است که در داخل و عملکرد شیر ایجاد شده است. برای سفارش خرید این طرح با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۸/۰۹/۲۷
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.