۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید رزورسینول ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

رزورسینول (Resorcinol) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C6H4(OH)2 است. این ترکیب بی‌رنگ است و در آب و الکل حل می‌شود. رزورسینول در صنایع مختلفی از جمله صنایع رنگ‌های مو و پوست، صنایع چسب و رزین، صنایع کاغذ و مقوا، صنایع پلاستیک و صنایع داروسازی به کار می‌رود.

تاریخچه:

رزورسینول برای اولین بار توسط ژوزف براون در سال ۱۸۳۹ میلادی از آلکالوئیدهای گیاهان رزماری و لیگنوسلفونات استخراج شد. این ترکیب برای اولین بار به عنوان ترکیبی در صنایع رنگ‌های مو و پوست و همچنین برای درمان بیماریهای پوستی مورد استفاده قرار گرفت.

جدول مشخصات فیزیکی و شیمیایی:

نام ترکیب

رزورسینول

فرمول شیمیایی

C6H4(OH)2

جرم مولی

110.11 گرم بر مول

نقطه ذوب

110-112 درجه سلسیوس

نقطه جوش

279 درجه سلسیوس

چگالی

1.27 گرم بر سانتی‌متر مکعب

فشار بخار

0.0176 میلی‌متر جیوه در دمای 25 درجه سلسیوس

قابلیت حل در آب

قابل حل در آب و الکل

این مشخصات فیزیکی و شیمیایی رزورسینول به عنوان یک ترکیب شیمیایی با اهمیت در صنایع مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌ها:
رزورسینول از خاصیت ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد التهابی برخوردار است. این ترکیب به عنوان یک ماده ترمیم کننده پوست نیز شناخته شده است. در صنایع رنگ‌های مو و پوست، رزورسینول به عنوان یک عامل اکسید کننده برای رنگ‌های دائمی استفاده می‌شود. همچنین، در صنایع چسب‌ها و رزین‌ها، رزورسینول به عنوان یک عامل افزایش دهنده چسبندگی و مقاومت به حرارت به کار می‌رود.

در صنایع کاغذ و مقوا، رزورسینول به عنوان یک ماده ضد آب و مقاوم در برابر حرارت به کار می‌رود. همچنین، در صنایع پلاستیک، رزورسینول به عنوان یک عامل فرار کننده از بین رفتن برای تقویت و افزایش مقاومت به حرارت استفاده می‌شود. در صنایع داروسازی، رزورسینول در تولید برخی از داروهای ضد التهابی، مانند داروهای درمان آکنه و اگزما به کار می‌رود.

با توجه به خواص ضد باکتریایی و ضد التهابی رزورسینول، این ترکیب به عنوان یک ماده اولیه در تولید برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع شامپوها، صابون‌ها و محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌شود.

در کل، رزورسینول به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص متعدد و متنوع، در صنایع مختلفی از جمله صنایع آرایشی و بهداشتی، داروسازی، صنایع پلاستیک، کاغذ و مقوا، چسب و رزین و صنایع رنگ‌های مو و پوست به کار می‌رود.

 سرفصلهای این پیش امکانسنجی شامل:

 • نوع و مشخصات محصول(مشخصات فیزیکی و شیمیایی)
 • نمودار درختی تولید محصول
 • موارد کاربرد محصول
 • بررسی موقعیت مکانی
 • بررسی بازار داخلی(میزان واردات و صادرات و تولید و مصرف داخلی)
 • اهمیت احداث واحد داخلی
 • بررسی عرضه و تقاضای جهانی
 • بررسی امکان صادرات
 • بررسی فرایندهای تولید
 • محل تأمین مواد اولیه
 • محل اجرای طرح و دلیل انتخاب مکان طرح
 • جدول خلاصه طرح بررسی اقتصادی(شامل قیمت فروش محصول به دلار، سرمایه ثابت و درگردش، ظرفیت تولید، کل سرمایه گذاری و...)

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی