۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تولید خامه، کازئین و لاکتوز از شیر ⭐ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

فرآیند تولید خامه، کازئین و لاکتوز از شیر دام شروع می‌شود. در زیر به طور مفصلتر توضیحاتی درباره هر مرحله ارائه می‌دهیم:

مرحله 1: استخراج شیر

در این مرحله، شیر از دام‌های مرغوب و سالم استخراج می‌شود. شیر دام‌ها می‌تواند شامل شیر گاو، شیر گوسفند، شیر بز و... باشد. استخراج شیر به وسیله ماشین‌های فروشگاهی یا دستگاه‌های خاصی که برای استخراج شیر طراحی شده‌اند، انجام می‌شود.

مرحله 2: تمیزکاری و پاستوریزه کردن شیر

پس از استخراج، شیر به مرحله تمیزکاری می‌رود تا از ذرات آلودگی مانند گرد و خاک و باکتری‌ها تمیز شود. سپس شیر به روش پاستوریزه کردن (گرم‌کردن در دمای بالا) تحت تأثیر حرارت قرار می‌گیرد تا باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌های مضر از بین برود و ماندگاری شیر افزایش یابد.

مرحله 3: جداسازی خامه

در این مرحله، خامه که یک لایه چربی سفید روی سطح شیر است، جدا می‌شود. این جداسازی معمولاً به وسیله سانتریفیوژ انجام می‌شود. در سانتریفیوژ، شیر به سرعت چرخانده شده و به دلیل وزن خامه، جداسازی می‌شود. خامه حاصل از این مرحله برای تولید خامه استفاده می‌شود.

مرحله 4: تولید کازئین

در این مرحله، خامه از مرحله قبل به روش اسیدی یا آنزیمی پردازش می‌شود تا کازئین استخراج شود. در روش اسیدی، خامه با اسید تعامل می‌کند و کازئین جدا می‌شود. در روش آنزیمی، آنزیم‌های خاص به خامه اضافه می‌شوند تا کازئین جدا شود. کازئین حاصل از این فرآیند مورد استفاده در صنایع مختلف قرار می‌گیرد.

مرحله 5: تولید لاکتوز

در این مرحله، کازئین حاصل از مرحله قبل به روش هیدرولیز اسیدی یا آنزیمی پردازش می‌شود تا لاکتوز استخراج شود. در روش هیدرولیز اسیدی، کازئین با استفاده از اسید تجزیه می‌شود و لاکتوز به دست می‌آید. در روش آنزیمی، آنزیم‌های خاص به کازئین اضافه می‌شوند تا لاکتوز جدا شود. لاکتوز حاصل از این مرحله مورد استفاده در صنایع مختلف قرار می‌گیرد.
با این توضیحات، مراحل تولید خامه، کازئین و لاکتوز را بطور کامل پوشش داده‌ایم. این مراحل شامل استخراج شیر، تمیزکاری و پاستوریزه کردن شیر، جداسازی خامه، تولید کازئین و تولید لاکتوز می‌شوند.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۲/۰۹/۲۱
مهندس‌تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی