طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

طرح توجیهی تولید انواع گریس(پایه لیتیوم،باریوم،سدیم،کلسیم،آلومینیوم)

در مصارف عمومی و نیز صنعتی عموماً از روانکارهای مایع(روغن‌ها) و نیمه جامد(گریس‌ها) استفاده می‌شود. روغن‌های روانکار معمولاً در محیطهای بسته و محدود مورد استفاده قرار می‌گیرند و با توجه به مایع بودن و سیالیّت بالای روغن ها نمی‌توان از آنها در محیطهای باز استفاده کرد، چرا که در اثر حرکت سطوح درگیر، کم کم روغن از محل روانکاری جدا شده و سطوح خشک در معرض اصطکاک و سایش شدید قرار میگیرند. علاوه بر این روغن ها تحمل و پایداری محدودی تحت فشارهای بالا دارند و در اثر فشارهای بالا قابلیت روانکاری مؤثر و خواص خود را از دست می دهند. با توجه به موارد فوق گریس ها که موادی نیمه مایع (تا نیمه جامد و بحالت ژلاتینی) می باشند برای روانکاری سطوح باز و نیز تحت فشارهای بالا و شرایط عملیاتی متنوع مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این از گریس‌ها می‌توان برای آب‌بندی دستگاه ها نیز سود برد.
گریس‌های پایه صابونی به سه دسته گریس‌های صابونی ساده، اختلاطی و کمپلکس تقسیم می‌شوند که از اختلاط روغن پایه و یک صابون فلزی(نمک و یا در واقع محصول واکنش یک اسید چرب و یک قلیای فلزی نظیر آلومینیوم، سدیم، کلسیم، باریم، لیتیوم و...) حاصل می‌شوند.

برای تهیۀ این طرح توجیهی با 09354300400مهندس‌تـألّـهی تماس بگیرید.

۹۶/۰۹/۰۶
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.