طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی تعمیرگاه اتوبوس(مجتمع خدمات خودرویی)-سال ۹۹

نمونه طرح توجیهی کامل بهره برداری از مجتمع ارائه خدمات خودرویی(تعمیرگاه خودروهای عمومی و اتوبوسهای درون شهری و برون شهری) آمادۀ دریافت می‎باشد. هدف از این طرح، راه‌اندازی مجتمع ارائه دهندۀ خدمات خودرویی به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری(اتوبوسرانی) در زمینی بمساحت ...مترمربع و با اشتغالزایی مستقیم ...نفر در استان...، با شرح و تفصیلی که در ادامه آورده خواهد شد می‌باشد. طرح توجیهی فنی – اقتصادی احداث مجتمع ارائه خدمات خودرویی در شهر... به منظور مطالعه، برآورد و بررسی حداقل میزان سرمایه‌گذاری لازم برای تأسیس این مرکز، تخمین درآمد و پیش‌بینی هزینه‌های سالیانه آن تدوین گردیده است. بدیهی است تهیه طرح و تکمیل درست و واقع‌بینانه آن جهت راهنمایی مناسب سرمایه‌گذار و برای آگاهی کامل سرمایه‌گذار از روند احداث مرکز و هزینه‌کرد وی و از لحاظ فنی، مطالعه شرایط فنی و تخصصهای لازم و بالاخره سودآوری ناشی از اجرای طرح با نرخ بازگشت سرمایه مورد انتظار متقاضی، سرمایه‌گذاری انجام شده را باز می‌گرداند. حمل و نقل درون شهری، بخشی از تسهیلات شهری به شمار می‌رود که از دو بخش حمل و نقل عمومی و خصوصی تشکیل شده است. حمل و نقل، عامل پویایی جامعه است و یکی از اهداف مهندسی ترافیک، تأمین حمل و نقل اقتصادی، راحت و ایمن است.
چرخۀ گسترش و ارتقاء خدمات شهروندی و رسیدن به نتیجۀ مهم رضایت و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندی در حال حاضر دارای نقیصه‌های زیادی است. نبود خودروهای با کیفیت در سیستم حمل و نقل عمومی، وجود خودروهای پر سر و صدا و موتورسیکلت‌های دودزا، بخشی از نکات بحران‌زا در شهر هستند که کاهش کیفیت خدمات و کیفیت زندگی را باعث شده‌اند.
شاید بهترین کار این باشد که از ابتدا خودروهای با کیفیت تولید و در عرصۀ حمل و نقل از آن استفاده نماییم، اما حال که در شرایط بحران تحریم‌های اقتصادی، امکان انجام این مهم برای کشور میسر نیست باید بتوانیم شرایطی ایجاد کنیم که خدمات گسترده، سریع و با کیفیت برای رفع اشکالات موجود در دسترس شهروندان اعم از اتوبوسها قرار گیرد تا از نتیجۀ مهم آن که همانا ارتقاء کیفیت زندگی است برخوردار گردیم. برای سفارش نوشتن طرح‌های توجیهی برای شرکت در مزایده‌های واگذاری با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی