طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

این پروژه مربوط به احداث کارخانه بسته بندی و سردخانه محصولات کشاورزی(میوه جات و انواع مرکبات) می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت ....متر مربع در نظر گفته شده است که .....مترمربع آن زیربنا و مابقی به سایر فضاها اختصاص دارد. زیربنای ساختمانهای اداری و رفاهی این پروژه نزدیک به .....متر مربع در نظر گرفته شده است. همچنین نیروی انسانی مورد نیاز این پروژه ...نفر برآورد شده است. ظرفیت سالانۀ طرح .....تن محصولات کشاورزی می‌باشد. محصولات این کارخانه متفاوت بوده و انواع مصولات کشاورزی کشت شده در استان جهت درجه بندی و بسته‌بندی را جذب می نماید و در اوزان و فصول مختلف به بازار عرضه می نماید. بسته بندی می‌تواند در مرحله تولید، فرآوری و یا در مراکز توزیع صورت پذیرد، گر چه این امر عمدتاً در مراحل پایانی زنجیره تولید، ذخیره، بازاریابی و یا توزیع انجام می‌گیرد، با این حال هنوز هم در سالم تحویل دادن محتویات بسته، از تولید به مصرف، نقش مهمی را ایفا می‌کند. افزایش تولید تنها زمانی می‌تواند در بازار مصرف تأثیر گذار باشد که محصولات، دارای استاندارد با کیفیت بالا، تحت شرایط بهداشتی و با یک قیمت اقتصادی در دسترس مشتری قرار گیرد.
چنانچه ذکر شد، مقدار زیادی از میوه ها و سبزی‌ها در طول زنجیره تأمین و توزیع، خراب شده و یا زیر حد استاندارد قرار می‌گیرند، این میزان ضایعات موجب کمبود محصول و در نتیجه افزایش قیمت ها می‌شود. ضایعات بسته‌بندی با شیوه های نادرست و امکانات ناکافی حمل و نقل در ارتباط است. شما می‌توانید صرفاً برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی صنایع تبدیلی کشاورزی با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۱)

۱۳ دی ۹۵ ، ۱۳:۲۱ خلیل حاتمی
درخواست طرح توجیهی برای گردشگری روستایی و بسته بندی سیب

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.