طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی احداث کارخانه پارکت لمینت HDF(کد آیسیک 2010512318)

نمونه طرح توجیهی احداث کارخانه تولید کفپوش و دیوارپوش تخته فیبر با چگالی بالا یا متوسط(لمینیت) آمادۀ دریافت می‌باشد. از دیرباز محصولات و مصنوعات چوبی در سراسر جهان علاقمندان بسیار داشته است. بخصوص در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی که امروزه می‌توان شاهد علاقه‌مندی بیشتر مردم و پیشرفت های سریع و فراوان تکنولوژیک این صنعت در دنیا بود. یکی از محصولات چوبی که بدلیل زیبایی، دوام، مقاومت‌های مکانیکی و ویژگی‌هایی همچون مقاومت بسیار در برابر هدایت گرمایی، هدایت صوتی، هدایت الکتریکی در ساختمان‌سازی و طراحی دکوراسیون داخلی مورد توجه بسیاری از مردم قرارگرفته است. کف‌پوش چوبی پارکت لامینت HDF می‌باشد.
در کشور ما نیز استفاده از این نوع کف پوش‌ها در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری به دلیل ویژگی‌های ذکر شده رو به گسترش است، لذا به جهت اهمیتی که این موضوع برای صاحبان صنایع، متخصصان و دانشجویان صنایع چوب و حتی استفاده کنندگان از این محصول دارد، صنعت بازار ملی و جهانی این کالا مورد بررسی قرار می‌گیرد.
لیمینت که اصطلاحا به آن لمینت و یا پارکت لمینت نیز می‌گویند، از جنس HDF ، الیاف چوب فشرده  می‌باشد و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی‌شود. بدین جهت پارکت‌ها می‌توانند به عنوان کالای جایگزین HDF مد نظر قرار گیرند. اما با این حال پارکت لمینت‌های HDF تقاوت‌های بسیار زیاد و برتری قابل توجهی نسبت به پارکت‌های چوبی دارند.

برای تهیۀ این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۸/۰۶/۱۱
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.