طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

طرح توجیهی احداث داکت ضدعفونی واگن و تریلر(در پایانه مرزی)

به دنبال مانع تراشی برخی از کشورهای همسایه در خصوص جابجایی کالا و ترانریت به علت شیوع ویروس کرونا که منجر به تعطیلی گمرک و پایانه مرزی شد داکت ضد عفونی کامیونی در پایانه مرزی و مرز ورود به این کشورها احداث می‌شود.
از جمله تعهدات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تدوین و اجرای ضوابط و مقررات تأمین زمین مورد نیاز جهت متقاضیان ایجاد داکت ضد عفونی در طرح جامع پایانه‌های مرزی با لحاظ مقررات بهداشتی سازمان دامپزشکی و قوانین مربوط به ایجاد فضای رقابتی در ارائه خدمات و معرفی متقاضیان طرف قرارداد به مراجع ذی‌صلاح مربوط جهت تأمین خدمات عمومی مورد نیاز داکت‌های ضد عفونی است. هدف از احداث این داکت‌ها در  پایانه مرزی برای ضدعفونی و گندزداییی کامیون‌های ورودی و خروجی مرزی از کشورهای همسایه به این شهرستان‌ها می‌باشد. این محوطه بر پایه ازون بوده و مه‌پاش‌هایی که نصب شده‌اند، بیشترین تاثیر را بر روی عوامل ویروسی دارد و از طریق اکسیدکنندگی باعث از بین رفتن انواع ویروس‌ها و باکتری‌ها می‌شود. برای سفارش تهیۀ این طرح توجیهی با ما تماس بگیرید.

۹۹/۰۵/۰۹
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی