۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دریافت نمونه طرح های توجیهی محصولات و مصنوعات چوبی

نمونه طرحهای توجیهی کامل و آماده مرتبط با صنعت چوب و دکوراسیون داخلی(مصنوعات چوبی اعم از میزهای مدیریتی و اداری، میز ال سی دی، کتابخانه، پارتیشن تک جداره و دوجداره جداساز، کمد، فایل، قفسه، دراور چوبی، کابینت آشپزخانه، مبل راحتی، درب و پنجره چوبی، سرویس خواب، الوار چوبی، چوب بری و تولید جعبه چوبی، پالت چوبی، چوب خشک کنی صنعتی برای تولید مبلمان و...)، در ادامه آورده شده است(جهت سفارش شخصی سازی و نوشتن همین طرحهای توجیهی با 09354300400 تماس بگیرید).

صنایع چوب از جمله صنایعی است که از گستردگی زیادی بصورت صنف و صنعت در سطح کشور برخوردار است و دارای امکانات بالفعل و بالقوه فراوانی می باشد، گستردگی آن از منابع طبیعی و جنگل داری شروع شده و از کارخانجات بزرگی نظیر تخته خرده چوب، تخته فیبر ، تخته لایه و روکش امتداد داشته و در نهایت به صنایع چوب و مبلمان ختم می شود،‌ این طیف وسیع به همراه نیاز روزافزون به محصولات آنها نشانگر اهمیت بالای این صنعت است.
مبلمان عمدتاً توسط واحدهای صنفی و به تعداد بسیار کمتری توسط واحدهای صنعتی تولید میگردد. مهمترین تفاوتهای این دو بخش تولیدی یکی تولید انبوه در واحدهای صنعتی است و دیگری وجود ابعاد هنری در تولیدات صنفی است طبعاً مشکلات و مسائل این دو بخش نیز متفاوت است.
علیرغم وجود پتانسیل های زیادی که در زمینه صادرات مبلمان و مصنوعات چوبی وجود دارد در سالهای گذشته به دلیل صادرات محصولات نامرغوب و عدم رعایت استانداردهای لازم دراین خصوص بسیاری از بازارهای مناسب از دسترس خارج شده و حتی در مواردی منجر به از بین رفتن اعتماد مصرف کنندگان مبلمان ایرانی در برخی از بازارهای جهانی شده است.
تاریخچه مصرف چوب
شواهد و قرائن نشان میدهد که انسانهای اولیه از زمانی که در غارها می زیسته اند از چوب به واسطه شکل متناسب و طبیعی آن برای شکار حیوانات و غیره استفاده می‌نموده‌اند. اشیاء موجود در موزه طبیعی لندن نشان می‌دهد که بشر از حدود ده هزار سال قبل با نیزه چوبی به شکار می‌پرداخته و به وسیله تنه درختان از رودها و رودخانه‌ها عبور می‌کرده است. حدود پنج هزار سال قبل در اروپای شمالی، استفاده از قایق‌ها و سورتمه‌های چوبی متداول بوده است. در کاوش‌های باستان شناسی در کنار دریاچه سوئیس و برخی نقاط دیگر که در گذشته در آب قرار داشتند پایه‌های چوبی خانه‌های شناور مربوط به دوران پارینه سنگی، نوسنگی و عصر آهن بدست آمده که نشانه قدمت استفاده از چوب در ساختمان و وسایل کار است.
مصرف چوب در ایران تاریخ مدونی نداشته ولی طبق مطالعاتی که پژوهشگران و کاوشگران انجام داده‌اند مردمان بومی ایران قبل از مهاجرت آریایی‌ها از حدود ۴۲۰۰سال قبل از میلاد مسیح(ع) چوب را برای خانه سازی مصرف می‌نمودند. البته استفاده از چوب در تهیه وسایل کشاورزی نیز رونق داشته است در سنگ نوشته‌هایی که از تخت جمشید بدست آمده استفاده از چوب سدر در پوشش و تزئینات کاخها مشخص شده است. اهمیت چوب در ایران قدیم به پایه ای بوده که احترام به درختان جنگلی از دستورات اصلی کیش زرتشت به شمار می‌رفته است. استفاده از چوب برای قایق سازی و کشتی سازی نیز در دوران هخامنشی بسیار جالب توجه بوده است، پس از گسترش دین اسلام صنایع و هنرهای چوبی در ایران تحت تاثیر رهنمودهای دینی قرار گرفته است، بر همین اساس آثار هنرهای چوبی زیادی میتوان در مساجد و اماکن مقدسه نظیر درب، منبر، کنده کاری ها و شبکه‌بندی‌ها یافت.
صنایع مبلمان قدیمی ترین بخش صنایع چوب جهان شمرده می شود زیرا بشر از دیر زمانی بصورت نیمکت از آن استفاده می‌کرده است، در ایران این صنعت از قدمت زیادی برخوردار نیست چون در گذشته در اغلب نقاط ایران نشستن بر روی قالیهای زیبا و نفیس مرسوم بوده است و حتی تا اواخر دوره قاجار فقط در منازل معدودی از افراد سرشناس مبلهای مخصوص پارچه ای به سبک دربار فرانسه وجود داشته که اغلب از خارج وارد می‌شده است ولی پس از آن دوره با تغییر شیوه های زندگی مردم، صنعت مبل سازی روبه ترقی گذاشته است و اکنون برخی از استادکارهای ایرانی قادر به خلق شاهکارهایی در این زمینه می باشند، صنعت مبل سازی در حقیقت تلفیق هنر، علم و صنعت است بدین نحو که با بکار بردن ماشین آلات و تجهیزات و خلاقیت و هنر محصولی ساخته می‌شود که زینت بخش منازل و دفاتر است.
وضعیت تولید مبلمان و مصنوعات چوبی در ایران
بر طبق گزارش مرکز آمار ایران حدود ۲۲۶ واحد تولید صنعتی مبلمان با اشتغال حدود ۱۰ هزار نفر در کشور وجود دارد. همچنین بر اساس گزارشات اتحادیه دوردگران تعداد ۴۶۷۰۰ واحد رسمی در زمینه صنایع چوب مشغول فعالیت بوده که تعداد ۱۱۷ هزار نفر در این کارگاهها مشغول فعالیت می‌باشند. توان بالقوه بالای این تعداد واحد تولیدی در جذب نیروی کار، افزایش تولید و در نهایت توسعه صادرات می‌تواند محرک بسیار خوبی جهت صنایع وابسته و مرتبط با آن نظیر چوب بری، نئوپان سازی، چسب سازی، تولید تخته فیبر، روکش و تخته لایه، یراق آلات سازی، شیشه، پارچه‌بافی و رنگ سازی باشد. به عبارت ساده تر توسعه تولید و صادرات مبلمان و مصنوعات چوبی می‌تواند به عنوان موتور توسعه بخش عظیمی از صنایع کشور عمل نماید. لازم به یادآوری است که بخش مصنوعات چوبی آخرین مرحله کار در صنایع چوب است و پس از این مرحله محصولات به دست مصرف کننده نهایی می‌رسد به همین خاطر دارای ارزش افزوده بالایی بوده و اهمیت زیادی را در بخش صادرات می‌تواند داشته باشد. لازم بذکر است که بر اساس مطالعات و مقالات ارائه شده در دومین اجلاس بین المللی جنگل و صنعت، ارزش افزوده مصنوعات چوبی ۳۰% برآورد شده است و چنانچه بخش صنایع مبلمان نیز به آن اضافه شود ارزش افزوده این مجموعه تولیدات به حدود ۷۰ % خواهد رسید که رقمی قابل توجه است و اگر روند صادرات آن بهبود یابد تاثیر بسزائی در افزایش تولید ناخالص داخلی کشور و درآمد ارزی خواهد داشت.
اگر تولید محصولات چوبی را به دو بخش فرایندهای سرمایه بر و کاربر تقسیم نمائیم می‌توان چنین استدلال کرد که با توجه به وضعیت کشورهای پیشرفته تر در زمینه ساخت محصولاتی که نیاز به تکنولوژی بالاتر و سرمایه بر دارد این کشورها از مزیت نسبی بیشتری برخوردارند و در مقابل هر چه به سمت محصولات کاربرتر که نیاز به مهارت فردی نیروی انسانی دارد پیش می‌رویم مزیت نسبی سایر کشورها از جمله ایران افزایش‌ می‌یابد که این مسئله در خصوص محصولات منبت کاری شده که از ارزش افزوده بالاتری نیز برخوردارند قابل تأمل تر است.
برخی از محصولات صنایع چوب که در تولید مبلمان و مصنوعات چوبی کاربرد داشته از قبیل تخته خرده چوب، تخته فیبر، MDF، روکش چوبی و تخته لایه توسط صنایع داخلی تولید می‌گردند، این صنایع در سالهای اخیر با مشکلات زیادی درخصوص تامین مواد اولیه چوبی مواجه بوده اند زیرا از یک طرف امکان واردات مواد اولیه بدلیل دیدگاههای سازمان حفظ نباتات میسر نبوده و از طرفی میزان برداشت چوب از جنگل ها بدلایل حفاظتی کاهش یافته است، علیرغم این تنگناها این صنایع در سالهای اخیر عمدتاً از رشد تولید قابل توجهی برخوردار بوده و توانسته بخشی از نیاز صنایع مبلمان و مصنوعات چوبی را تامین نماید.

۹۴/۰۵/۰۵
مهندس‌تـألّـهی

تکمیل فرم طرح توجیهی درخواست تسهیلات برای خرید مواد اولیه

دانلود رایگان پروژه کارآفرینی شرکت خدمات دکوراسیون داخلی.DOCX

دانلود طرح توجیهی شرکت دکوراسیون داخلی

دانلود پکیج نمونه طرحهای توجیهی آماده صنایع چوب-ام دی اف-نئوپان-روکش

طرح توجیهی اجرای دکوراسیون داخلی-کابینت-کمد دیواری-قفسه-دراور و...

طرح توجیهی احداث کارخانه تولید مبلمان و ساخت سرویس تخت خواب چوبی

طرح توجیهی برش چوب و چوب خشک کنی صنعتی و تولید درب تمام چوبی

طرح توجیهی تولید درب پیش ساخته چوبی با روکش پلیمری

طرح توجیهی تولید دربهای چوبی ساختمانی 150 درب در روز.PDF

طرح توجیهی تولید سرویس خواب با بدنه MDF و نوار PVC با درب وکیوم

طرح توجیهی تولید محصولات چوبی و کابینت

طرح توجیهی تولید محصولات چوبی و کابینت-مبل راحتی و سرویس خواب

طرح توجیهی تولید میز مدیریتی و میزهای اداری-کتابخانه و فایل های چوبی

طرح توجیهی تولید پارتیشن چوبی و جداره سازی-میزهای کنفرانس و اجتماعات

طرح توجیهی تولید پانلهای پیش ساخته(پارتیشن چوبی)+کامفار

طرح توجیهی تولید چیپس چوب

طرح توجیهی ثبت تعاونی محصولات چوبی(مبلمان چوبی چرمی و پارچه ای)

طرح توجیهی جعبه میوه چوبی و پالت چوبی

طرح توجیهی جواز تاسیس ثبت شرکت تعاونی جهت تولید محصولات چوبی

طرح توجیهی خرید چوب نراد-پلیمر E.B.S-ورق MDF برای تولید مصنوعات چوبی

طرح توجیهی خشک کردن مصنوعی چوب(در کوره)-طرح چوب خشک کنی

طرح توجیهی خط تولید ام دی اف: درودگری و پرسکاری و رنگ‌کاری

طرح توجیهی خلال دندان گرد-چوب طبی آبسلانگ-چوب بستنی-لیوان کاغذی

طرح توجیهی درب-کابینت و پارتیشن از چوب و اوراق فشرده چوبی روکش pvc

طرح توجیهی دکوراسیون داخلی(میز تلویزیون و...) MDF-کتابخانه ویترین MDF

طرح توجیهی دیوار و سقف پیش ساخته با استفاده از پودر چوب

طرح توجیهی ساخت انواع مبلمان خانگی و تخت خواب دو نفره چوبی

طرح توجیهی ساخت خانه و ویلای پیش ساخته LSF با نمای چوبی(سازه سبک)

طرح توجیهی صنایع چوبی بوفه-میز آرایش-دراور-جاکفشی-جالباسی-کمد

طرح توجیهی مبل و مصنوعات چوبی(کمد-بوفه-قفسه-کتابخانه-فایل-دراور)

طرح توجیهی مبلمان خانگی-چوب چهار تراش(پهن برگ)-الوار-چیپس چوب

طرح توجیهی منبت کاری(کنده کاری روی چوب)

طرح توجیهی میز و مبل اداری- کابینت- تخت خواب- تشک

طرح توجیهی و توجیه فنی مالی و اقتصادی توسعه کارگاه مصنوعات چوبی

طرح توجیهی پارتیشن و کابینت از چوب و اوراق فشرده چوبی(نئوپان و MDF)

طرح توجیهی چوب بری و تولید الوار – تولید تخته چوب – تولید چیپس چوب

طرح توجیهی چوب بری و چوب فروشی(تولید جعبه چوبی)

طرح توجیهی چوب خشک شده(راش-توسکا-نمدار-شمشاد-گردو-افرا-اقاقیا)

طرح توجیهی کابینت آشپزخانه ترک یا اتریش های کلاس براق-کمد دیواری MDF

طرح تولید درب چوبی با روکش پی وی سی و کابینت از جنس چوب پلاستیک

طرح تولید چوب و تخته فشرده از فندق

طرح تولید کمد-بوفه-قفسه-کتابخانه چوبی با اوراق فشرده(نئوپان-ام دی اف)

طرح کسب و کار شرکت تولیدات چوبی

طرح کسب و کار کارآفرینی و کارگاه منبت کاری چوب

قیمت تهیه و تنظیم طرح توجیهی آماده دانلود برای تولید درب و پنجره چوبی

قیمت خرید طرح توجیهی تولید مبل(مبلمان 7 نفره چرمی و پارچه ای)

نرخ مصوب طرح توجیهی جواز تاسیس واحد چوب خشک کنی صنعتی

نوشتن طرح توجیهی تولید و توزیع انواع درب و پنجره و... چوبی(درودگری)

هزینه راه اندازی و تحلیل اقتصادی برای ایجاد واحد تولید مصنوعات چوبی

پرسشنامه جواز تاسیس واحدهای صنعتی(برش چوب و چوب خشک کنی صنعتی)

نظرات  (۱)

عالیه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی