طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دریافت نمونه طرح توجیهی پرورش ماهیان زینتی 100 و 500 هزار قطعه ای

تکثیر و پرورش ماهیان زینتی از سالیان دور در دنیا رونق یافته است و در ایران نیز قدمتی بالغ بر 50سال دارد. ماهیان گلدفیش یا طلایی از خانوادۀ کپورماهیان با بیش از یکصد واریتۀ زینتی مانند گلدفیش معمولی، کالیکو، کله شیری، دم چادری، رنچو، فلس مرواریدی و بلک مور از متنوع‌ترین و مقاوم‌ترین ماهیان زینتی بوده و همه‌چیز خوار هستند.
استقبال روز افزون مردم از ماهیان زینتی موجب شده که این صنعت از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار شود. از دلایلی که می‌توان برای این علاقمندی عنوان نمود به شرح ذیل می‌باشد:
1- نیاز به فضای کم
2- نیاز به آب کم
3- نیاز به سرمایه‌گذاری اندک و ایجاد اشتغال
4- برگشت سریع سرمایه
5- درآمد زایی و سود قابل ملاحظه
6- ایجاد احساس آرامش و نشاط در مردم به طوری که این حس که قسمتی از طبیعت درمنزل آورده شده؛ لطافت و آرامش خاصی را در انسان ایجاد می‌نماید.
مدیریت اینگونه استخرها مستلزم تأمین آب کافی و هنر ایجاد شرایط مطلوب محیطی لازم برای حداکثر رشد و حداقل میزان مرگ و میر جمعیت ماهیان موجود در استخر است.

برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی مرتبط با این زمینه توسط کارشناسان کشاورزی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.