طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دریافت طرح توجیهی کامل تولید اسید آمینورکسی

پنجشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ

دریافت طرح توجیهی کامل تولید اسید آمینورکسی

این پروژه در مورد احداث کارخانه تولید اسید آمینورکسی می‌باشد که در مصارف پزشکی دارای کاربرد می‌باشند. مواد اولیه مورد نیاز این طرح انواع ذرت وکنجاله سویا می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 1500متر مربع با زیر بنای 925متر مربع و اشتغالزایی 18نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 1000تن در سال
تولید سالیانه اسید آمینه ها بیشتر از یک میلیون تن در سال و حجام بازار جهانی‌شان بیشتر از دو میلیارد دلار آمریکا می‌باشد و کشورهای آسیایی و بخصوص کشور چین تولیدکنندگان اصلی این محصول می‌باشند. با وجودی که بیشترین واردات این محصول به کشور طی سالهای اخیر از کشورهای چین و هند می‌باشد، ولی از آنجا که این محصول به صورت چمدانی و غیر قانونی به مقدار زیاد وارد ایران می‌شود و مصرف این محصول عمدتاً از این طریق تأمین می‌گردد لذا آمار دقیقی در خصوص روند مصرف محصول وجود ندارد.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.