طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود نمونه طرح‌های توجیهی فرآوری انار و صنایع تبدیلی آن

دریافت نمونه طرحهای توجیهی آماده برای تولید فرآورده های جانبی انار در ادامه آورده شده است(جهت شخصی‌سازی و سفارش تهیه و تنظیم این طرح‌ها با 09354300400 تماس بگیرید). ایران زادگاه انار بوده و از نظر تنوع، کیفیت، سطح زیر کشت، تولید، و صادرات انار مقام اول دنیا را داراست. کشت و پرورش انار از زمانهای باستان در ایران متداول بوده است، میوه انار در نزد مسلمانان جنبه تقدس داشته و در قرآن کریم از اهمیت انار یاد شده است.
انار یکی از میوه هایی است که به دلیل طعم مطبوعش از محبوبیت خاصی در بین ایرانیان برخوردار است. انار از جمله درختانی است که علاوه بر داشتن میوه شیرین و خوشمزه، گل، پوست میوه، پوست ریشه و پوست ساقه آن از قدیم در پزشکی بعنوان دارو و در صنایع رنگرزی و رنگسازی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در بعضی از مناطق هم بعلت داشتن گلهای بسیار زیبا و منفرد بعنوان گیاه زینتی کاشته می‌شود. انار بعنوان یکی از محصولات مهم و درخور توجه در زمینه صادرات و مصارف داخلی نمود دارد. بخشی از این میوه به مصرف تازه خوری رسیده و بخشی نیز به همین منظور صادر می‌گردد. با توجه به اینکه محصولات درجه ٢ و ٣ انار در زمینه صادرات قابل استفاده نبوده و مدت زمان ماندگاری آنها نیز به دلیل ترک خوردگی یا وضعیت فیزیولوژیکی این میوه محدود است، فرآوری این محصول در داخل کشور و تهیه فرآورده های مختلف نظیر کنسانتره، آب میوه، رب و.... در سطح صنعتی می‌تواند امکان بکارگیری و مصرف این دسته از میوه جات را نیز به نحو مطلوبی فراهم آورد. با بهره گیری اصولی و صحیح از تکنولوژیهای پیشرفته در زمینه باغبانی و زراعت و نیز با بکارگیری شیوه جدید علمی انبارداری می‌توان میزان تولید و صدور فرآورده های متنوع این محصول را بالا برد و گامی مثبت و مؤثر در توسعه اقتصادی کشور برداشت.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.