طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود نمونه طرح توجیهی هتل بیمارستان فوق تخصصی

این پروژه مربوط به احداث یک هتل بیمارستان فوق تخصصی با هدف ارتقای کیفیت ارایه خدمات گردشگری سلامت است. این پروژه از بخش‌های زیر تشکیل شده‌است:
یک بیمارستان با 200 تخت عمومی، 36 تخت مراقبت‌های ویژه و 60 تخت اورژانس می‌باشد. برای این بیمارستان 5 کلینیک فوق تخصصی، 3 اتاق عمل مجهز و کلیه بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی منظور گردیده است. این بیمارستان در 3 طبقه با زیربنای 24 هزار متر مربع و در زمینی به مساحت 63 هزار متر مربع احداث خواهد شد. این پروژه همچنین دارای یک هتل با 250 اتاق مجهز می‌باشد که برای اسکان بیماران و خانواده‌های آنان در نظر گرفته شده‌است. این هتل در زمینی به مساحت 32 هزار متر مربع و در 6 طبقه احداث می‌گردد. در این پروژه یک مجتمع مسکونی برای پزشکان و پرسنل بیمارستان در نظر گرفته شده‌است. این مجتمع دارای 42 هزار مترمربع زیربنا می‌باشد که در زمینی به مساحت 70 هزار متر مربع احداث می‌گردد. برای تهیه و شخصی‌سازی این طرح توجیهی با اعداد و ارقام و مشخصات خود می‌توانید با 09354300400مهندس‌تـألّـهی تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.