طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود نمونه طرح توجیهی سال 97 بافندگی پارچه(پارچه بافی)

نمونه طرح توجیهی تولید انواع پارچه‌های رومبلی،ملحفه ای،پیراهنی(از نخ پنبه، نخ پلی استر، نخ ویسکوز، نخ فیلامنت و نخ شانل) آمادۀ دریافت می‌باشد. محصولات اصلی این طرح عبارتند از:

  • پارچه پلی استر پنبه
  • پارچه ویسکوز پلی استر
  • پارچه پلی استر ویسکوز
  • پارچه رومبلی مخمل

صنعت نساجی در ایران دارای قدمتی طولانی و یکی از مهم­ترین بخش­‌های اشتغال‌­زا است. نساجی در میان نیازهای اساسی اقتصادی در درجه­‌ی سوم اهمیت پس از موادغذایی و مسکن قرار دارد و ۴ درصد ارزش افزوده­‌ی صنعتی و ۱۰ درصد از کل صادرات صنعت کشور را شامل می­‌شود. میزان سرمایه­‌گذاری ارزی برای ایجاد یک شغل در صنعت نساجی در مقایسه با بعضی از صنایع همچون خودروسازی، بسیار پایین است. از آن­جا که این صنعت نسبت به بخش­‌های اقتصادی در سطح ملی و نیز در بین زیربخش­‌های صنعت، بالاترین توان اشتغال‌­زایی را به خود اختصاص داده و در حال حاضر ۱۸ درصد اشتغال در صنعت مربوط به نساجی است.
بنابراین این صنعت از جمله صنایعی است که پتانسیل‌های بالایی از لحاظ اقتصادی و نیروی کاری دارد و حمایت از طرح‌های اینچنینی، علاوه بر تأمین نیاز داخلی، بهبود وضعیت اشتغال را در پی خواهد داشت.

برای تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی نساجی، ریسندگی، بافندگی و تکمیل پارچه و تولید انواع پوشاک و منسوجات می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.