طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود نمونه طرح توجیهی راه اندازی قطار توریستی

فایل کامل نمونه گزارش و بررسی توجیه پذیری فنی، مالی و اقتصادی قطار تفریحی توریستی گردشگری آمادۀ دریافت می‌باشد. این پروژه در مورد احداث یک خط ریلی برای قطار توریستی است. این قطار در مسیر خود از فانوس‌های دریایی، مناطق فرهنگی، کشتی‌ها، روستاها، مجموعه شهری، شهرک‌ها، پارک‌ها و نواحی ساحلی عبور کرده و به نقطه آغاز بر می‌گردد.
کل مسیر 17 کیلومتر و دارای 3 ایستگاه توقف در بین راه می‌باشد که در آنها 15 دقیقه توقف می‌نماید. در این خط 5لوکوموتیو برقی فعال خواهد بود که هر یک دارای ظرفیت حداکثر 60 نفر می‌باشند. سرعت واگنها حداکثر 50 کیلومتر در ساعت است و طول مسیر را با احتساب توقف‌های میان راه در 90 دقیقه طی می‌نماید. در هر ایستگاه خدمات رفاهی نظیر کافی شاپ و رستوران، فروشگاه و سرویس‌های بهداشتی برای گردشگران در نظر گرفته شده است. برای تهیۀ این طرح و یا طرح‌های توجیهی مشابه با 09354300400 تماس بگیرید.

۹۷/۱۲/۱۸
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.