طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود نمونه طرح توجیهی تولید الکل برنج

پنجشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ

دانلود نمونه طرح توجیهی تولید الکل برنج

این پروژه در مورد احداث کارخانه تولید الکل برنج می‌باشد که کاربرد فراوانى در صنایع گوناگون از جمله صنایع داروسازی دارد. ماده اصلی تشکیل دهندۀ این محصول برن، میباشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 5000متر مربع با زیر بنای 2375متر مربع و اشتغالزایی 19 نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 30هزار لیتر در سال
الکل دارای کاربردهای فراوانی در صنعت و پزشکی می‌باشد که برخی از مهمترین موارد کاربرد الکل عبارتند از: تولید سرکه، استفاده از الکل در مصارف طبی، مصارف دارویی الکل(استفاده به عنوان حلال و استفاده به عنوان دارو)، مصارف آشامیدنی الکل، مصرف الکل به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات آرایشی، مصرف به عنوان ماده اولیه تولید رنگها، تولید مشتقات الکل و الکل سوختی.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.