طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود فایل Word نمونه طرح توجیهی توسعه واحد رویه کوبی مبل

نمونه طرح توجیهی فنی، مالی و اقتصادی توسعۀ کارگاه رویه‌کوبی مبلمان آمادۀ دریافت می‌باشد. رویه‌کوبی مبل یکی از مشاغل وابسته به صنعت مبلمان است. و به کسانی که در این شغل مشغول فعالیت هستند رویه کوب میگویند. برخلاف نام، رویه‌کوبی مبل عبارت است از کلیه فعالیتها و کارهایی که بر روی کلاف خام مبل انجام میشود تا به مرحله تکمیل و اماده‌سازی مبل کامل بیانجامد.
رویه‌کوبی(رویه کوب) به دو گروه تقسیم می‌شوند:
1- رویکه کوبی روی کلاف خام که در بالا توضیحات آن ارائه شد که همان ساخت مبل است.
2- رویه‌کوبی بر روی مبلمان فرسوده و دست دوم که از آن با عنوان تعمیرات مبل یاد می‌شود.
در تعمیرات مبل کلیه محتوی مبلمان که نیاز به تعویض داشته باشند از داخل کلاف مبل خارج می‌شود. چنانچه کلاف مبل شکسته و فرسوده باشد تعمیر شده و مبل برای رنگ کاری و لکه گیری(در صورت نیاز) آماده می‌شود. پس انجام این کارها مبل برای رویه‌کوبی به دست متخصص رویه کوب سپرده می‌شود. محتوی جدید شامل ابر و اسفنج، انواع فنرها و تسمه، پنبه و کرک و... و در نهایت پارچه مبل روی آن قرار داده می‌شود.

وضعیت تولید محصول و آمار واحدهای تولیدی فعال:

طبق گزارش آماری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان حدود 60000 واحد صنعتی وصنفی تولید و عرضه مبلمان در کشور فعالیت دارند که 8% از اشتغال کشور دراختیار صنعت مبلمان است.
ارزش بازار ملی مبلمان ایران بالغ بر 12 میلیارد دلار در سال است که فاصلۀ زیادی تا ظرفیت کنونی تولید صنعت مبلمان ایران که بیش از 15 میلیار دلار درسال می‌باشد دارد.

برای تهیۀ این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.