طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود فایل WORD، اکسل و کامفار خرید و بهره‌برداری از کشتی جنرال کارگو

نمونه فایل کامل(160صفحه ای) طرح توجیهی خرید و بکارگیری خرید یک فروند کشتی جنرال کارگو جهت حمل و نقل کالاهای عمومی(General Cargo) آمادۀ دریافت می‌باشد.

اهداف کلی پروژه عبارتند از:
1-توسعه ظرفیت ناوگان کشتیرانی بنیاد
2-توسعه محدوده جغرافیائی فعالیت شرکت

این کشتی مورد نظر از نوع جنرال کارگو با ظرفیت ۶۲۰۰ تن می‌باشد که با توجه به محدودیت عمق در برخی نقاط دریای خزر این ظرفیت حداکثر ۵۲۰۰ تن در نظر گرفته می‌شود. هر وسیله‌ای که روی آب حرکت می‌کند شناور نام دارد. انواع شناورها برای حمل کالا فله بر – کانتینر برجنرال کارگو‌ها و... می‌باشند. کشتی بکارگرفته شده در طرح در گروه جنرال کارگو‌ها قرار می‌گیرد که برای حمل انواع کالای عمومی بسته‌بندی شده و انواع آهن‌آلات و ماشین‌آلات و... مورد استفاده قرار می‌گیرند.
مطابق بررسی‌های به عمل آمده در بخش بازار طرح، به این نتیجه رسیدیم حدود ۹۰% درصد تجارت خارجی ایران از طریق حمل و نقل دریایی جابجا می‌شود و حمل و نقل دریایی حرف اول را در صنعت حمل و نقل کشور می‌زند.
پیشرفت اقتصادی و تجاری هر کشور بستگی بسیار زیادی به تجارت خارجی آن کشور دارد، با توجه به موقعیت ایران و مرزهای آبی موجود، تعداد کشتی‌های اندک ایران خصوصاً در دریای خزر لزوم فعالیت هر چه بیشتر کشتی‌های موجود و اضافه‌کردن کشتی‌های جدید امری ضروری است از این نظر که سهم بسیار بالای تعداد کشتی‌های دریای خزر متعلق به روسیه می‌باشد با راه‌کارهای جدید و حمایت از بخش خصوصی می‌توان سهم ایران برای استفاده بهتر از امکانات دریای خزر را ارتقاء بخشید. برای خرید این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.