طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
دفتر تهران(ساعت ٨ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ٠٩٣٥٤٣٠٠٤٠٠
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود فایل کامل امکان سنجی آجرهای نسوز(آجرهای قرمز شیلی)

شیلها در مکانهایی تشکیل میشوند که سرعت حرکت آب آهسته است و رسوب‌گذاری به راحتی انجام می‌شود. بنابراین شیلها را عمدتاً میتوان در دریاچه‌ها، دلتای رودخانه‌ها و دشتهای رسوبی یافت. شیل یکی از اصلیترین سنگهای سازنده‌های سنگی ایران است. گسترش واحدهای شیلی تقریباً در تمام واحدهای ساختاری کشور دیده میشود. بیشترین گسترش واحدهای شیلی در منطقۀ سنندج - سیرجان قرار دارند. دیگر واحدهای ساختاری ایران که در آن شیل گسترش فراوان دارد عبارتند از منطقه البرز - آذربایجان و ایران مرکزی.
برخی از ویژگیهای آجرهای قرمز شیلی:
مصرف آب کم: همانطور که قبلاً نیز عنوان شد از مهمترین مزایای این آجر میتوان به مصرف بسیار کم آب در فرایند تولید و همچنین ساخت و ساز، نسبت به آجرهای معمولی نام برد. رنگ: رنگ از مهمترین مزایای آجرهای شیلی است. مهمترین ویژگی رنگ آجر شیلی طبیعی بودن آن است. لذا رنگ این آجرها ثابت بوده و با گذشت زمان، افزایش یا کاهش دما و همچنین بارش باران و یا تابش خورشید تغییر نمیکند. سنگ شیل در ابتدا خاکستری تا سیاه است که پس از جذب حرارت در کوره به تدریج به رنگ نارنجی روشن و نهایتاً با بالارفتن دمای کوره به رنگ سیاه متمایل میشود.
عدم شوره زنی: آجر شیلی به علت تفاوت در ترکیبات شیمیایی نسبت به آجرهای سنتی(آجرهای رسی) جذب آب پایینی دارد، رطوبت را در خود نگه نمیدارد و سریعاً آن را دفع میکند لذا احتمال شوره‌زنی در این آجرها کمتر است. برای سفارش خرید و استعلام قیمت نگارش این طرح توجیهی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی