طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی کامل تولید امگا3

پنجشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۱ ق.ظ

دانلود طرح توجیهی کامل تولید امگا3

این پروژه در مورد احداث کارخانه تولید امگا 3 می‌باشد که در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و فرآورده‌های کشاورزی دارای کاربردهای فراوانی می‌باشد. مواد اولیه مورد نظر این طرح ماهی‌های روغنی، برخی گیاهان، مواد غذایی غنی شده با امگا 3 و مکملهای روغن ماهی می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 3000متر مربع با زیر بنای 1590مترمربع و اشتغالزایی 15نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 15 تن در سال
به علت روشن شدن نقش امگا 3 و روغن ماهی در سلامتی انسانها و مشخص شدن نقش و ارزش تغذیه‌ای آن و با ایجاد فرهنگ صحیح مصرف امگا 3در ایران، شاهد بازار رو به گسترش و افزایش مصرف روغن ماهی و امگا 3در کشور هستیم و این بازار رو به گسترش می‌باشد، در این راستا باید تلاش گردد تا تولید این کالای با اهمیت در ایران افزایش پیدا نماید.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.