۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
(ساعت ۹ تا ١٦) ۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
مهندس تـألّـهی ۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی نیروگاه و مزرعه توربین بادی(۱۴۰۰)

انرژی در حال حاضر یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازها برای حرکت کشورها به سمت توسعه پایدار است. با افزایش جمعیت، رشد صنعتی و نیاز روزافزون بشر به انرژی، سوخت‌های فسیلی مهم‌ترین منبع تامین انرژی انسان در یک دوره طولانی محسوب می‌شدند، اما افزایش تقاضا برای این منابع محدود منجر به افزایش مداوم قیمت آنها شده است. و از این رو هزینه تامین انرژی طی سالیان متمادی افزایش یافته است.
هشدارهای کارشناسان در مورد پایان یافتن این منابع و نیاز همیشگی به انرژی معتبر و قابل اعتماد، لزوم توجه به منابع انرژی جایگزین را برای سیاستگذاران انرژی افزایش داد. از این رو منابع تجدیدپذیر به عنوان جایگزینی پایدار و قابل اعتماد در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته‌اند.
انرژی تجدیدپذیر انرژی است که از منابع تجدیدپذیر جمع آوری می‌شود که به طور طبیعی در مقیاس زمانی انسانی دوباره پر می‌شوند، مانند نور خورشید، باد، باران، جزر و مد، امواج و گرمای زمین گرمایی.
منابع انرژی تجدیدپذیر بر خلاف سایر منابع انرژی که در تعداد محدودی از کشورها متمرکز شده‌اند، در مناطق جغرافیایی وسیعی وجود دارند. استقرار سریع انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی منجر به امنیت انرژی قابل توجه، کاهش تغییرات آب و هوا و مزایای اقتصادی می‌شود.
بر اساس گزارش REN21 در سال 2016، انرژی‌های تجدیدپذیر به ترتیب 19.2 درصد در مصرف انرژی جهانی انسان و 23.7 درصد در تولید برق آنها در سال های 2014 و 2015 نقش داشته‌اند. در سطح ملی، حداقل 30 کشور در سراسر جهان در حال حاضر از انرژی‌های تجدیدپذیر برخوردار هستند که بیش از 20 درصد از عرضه انرژی را تأمین می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود که بازارهای ملی انرژی‌های تجدیدپذیر در دهه آینده و پس از آن به رشد قوی خود ادامه دهند.
سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر به سرعت در حال کارآمدتر و ارزان‌تر شدن هستند. سهم آنها از کل مصرف انرژی در حال افزایش است. رشد مصرف زغال سنگ و نفت می‌تواند تا سال 2040 به دلیل افزایش جذب انرژی‌های تجدیدپذیر و گاز طبیعی پایان یابد.
در بین انرژی های تجدیدپذیر، انرژی باد یکی از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های تولید برق است. برای راه‌اندازی توربین‌های بادی می‌توان از جریان هوا استفاده کرد. توربین‌های بادی در مقیاس کاربردی مدرن از حدود 600 کیلووات تا 5 مگاوات توان نامی متغیر هستند، اگرچه توربین‌هایی با خروجی نامی 1.5 تا 3 مگاوات رایج‌ترین برای استفادۀ روتین تجاری شده‌اند.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۰/۱۰/۱۵
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی