۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی منطقه آزاد ماکو ⭐️ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-موقعیت جغرافیایی و جذابیت سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو

منطقه آزاد ماکو در شمال غربی ایران واقع شده است و با داشتن مرز با جمهوری آذربایجان و همچنین واقع شدن در مسیر جاده اصلی ترانزیتی شرق - غرب، به یکی از مراکز ترانزیتی قابل توجه در منطقه تبدیل شده است. این منطقه با داشتن آب و هوای معتدل و دسترسی به منابع طبیعی غنی مانند جنگل‌ها و منابع آبی، از جذابیت طبیعی و گردشگری برخوردار است.

2-امکانات زیربنایی منطقه آزاد ماکو

منطقه آزاد ماکو با داشتن بنادر تجاری و فرودگاه بین‌المللی، شبکه حمل و نقل مناسب شامل جاده‌های اصلی، راه‌آهن، فرودگاه، بنادر و ...، و همچنین پتانسیل‌های گردشگری، از زیرساخت‌های قوی برای جذب سرمایه‌گذاران و توسعه کسب‌وکار بهره‌مند است.

3-برتری ها و ویژگی های ترانزیتی و حمل و نقل در منطقه آزاد ماکو

یکی از بزرگترین برتری‌های ترانزیتی منطقه آزاد ماکو، دسترسی آسان به بازارهای کشورهای حوزه خزر و آسیای مرکزی است. همچنین، دسترسی به شبکه حمل و نقل مناسب شامل جاده‌های اصلی، راه‌آهن، فرودگاه، بنادر و ...، از دیگر برتری‌های منطقه آزاد ماکو در زمینه حمل و نقل می‌باشد.

4-مزیت های گمرکی و معافیت های مالیاتی در منطقه آزاد ماکو

منطقه آزاد ماکو با داشتن مزیت‌های گمرکی و معافیت‌های مالیاتی جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران دارد. برخی از مزیت‌های گمرکی منطقه آزاد ماکو شامل عدم وجود محدودیت در واردات و صادرات، امکان ورود و خروج کالا و سرمایه بدون پرداخت مالیات، تسهیلات و تخفیفات گمرکی و... می‌باشد. همچنین، سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد ماکو از معافیت مالیات در زمینه‌های مختلف مانند مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر معاملات استفاده می‌کنند.

5-مراحل گرفتن مجوز از منطقه آزاد ماکو

برای گرفتن مجوز از منطقه آزاد ماکو، می‌توانید با مراجعه به سایت سازمان منطقه آزاد ماکو و درخواست مجوزهای مورد نیاز، به پروسه دریافت مجوزها و اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب‌وکار خود در منطقه آزاد ماکو بپردازید. همچنین، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با کارشناسان سازمان منطقه آزاد ماکو تماس بگیرید.

6-سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد ماکو

برای سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد ماکو، می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه فنی مهندسی 3000طرح، اقدام به درخواست نوشتن طرح توجیهی خود نمایید. همچنین، در سایت سازمان منطقه آزاد ماکو، فرم‌های مورد نیاز برای نوشتن طرح توجیهی و ارائه مستندات لازم در اختیار شما قرار دارد.

7- هزینه نوشتن طرح توجیهی منطقه آزاد ماکو

هزینه نوشتن طرح توجیهی منطقه آزاد ماکو بسته به نوع پروژه و شرایط آن متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، می‌توانید با مجموعه فنی مهندسی 3000طرح تماس بگیرید.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی