۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی منطقه آزاد قشم ⭐️ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-موقعیت جغرافیایی و جذابیت سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم

منطقه آزاد قشم به عنوان یکی از برترین مناطق آزاد اقتصادی و جزیره‌ای در خلیج فارس واقع شده است و با داشتن آب و هوای گرمسیری و سواحل زیبا، جزیره قشم به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در کشور تبدیل شده است. علاوه بر این، جایگاه جغرافیایی قشم به عنوان یکی از دروازه‌های ورودی به خلیج فارس و نیز نزدیکی به کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند عمان، قطر و امارات، منطقه آزاد قشم را به یک محور حمل و نقل بین المللی تبدیل کرده است.

2-امکانات زیربنایی منطقه آزاد قشم

منطقه آزاد قشم با داشتن فرودگاه بین‌المللی قشم، بنادر تجاری و گردشگری، راه‌های ارتباطی به روز و شبکه حمل و نقل مناسب، از زیرساخت‌های قوی برای جذب سرمایه‌گذاران و توسعه کسب‌وکار بهره‌مند است.

3-برتری ها و ویژگی های ترانزیتی و حمل و نقل در منطقه آزاد قشم

یکی از بزرگترین ویژگی های ترانزیتی منطقه آزاد قشم، دسترسی آسان به بازارهای خلیج فارس و کشورهای مجاور مانند عمان، قطر و امارات است. همچنین، داشتن بنادر تجاری و گردشگری در منطقه آزاد قشم امکان صادرات و واردات برای کسب‌وکارهای مختلف را فراهم می‌کند. همچنین، دسترسی به شبکه حمل و نقل مناسب شامل جاده‌های اصلی، فرودگاه بین‌المللی قشم و بنادر، از دیگر برتری‌های منطقه آزاد قشم در زمینه حمل و نقل می‌باشد.

4-مزیت های گمرکی و معافیت های مالیاتی در منطقه آزاد قشم

منطقه آزاد قشم با داشتن مزیت‌های گمرکی و معافیت‌های مالیاتی جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران دارد. برخی از مزیت‌های گمرکی منطقه آزاد قشم شامل عدم وجود محدودیت در واردات و صادرات، امکان ورود و خروج کالا و سرمایه بدون پرداخت مالیات، تسهیلات و تخفیفات گمرکی و... می‌باشد. همچنین، سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد قشم از معافیت مالیات در زمینه‌های مختلف مانند مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر معاملات استفاده می‌کنند.

5-مراحل گرفتن مجوز از منطقه آزاد قشم

برای گرفتن مجوز از منطقه آزاد قشم، می‌توانید با مراجعه به سایت سازمان منطقه آزاد قشم و درخواست مجوزهای مورد نیاز، به پروسه دریافت مجوزها و اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب‌وکار خود در منطقه آزاد قشم بپردازید. همچنین، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با کارشناسان سازمان منطقه آزاد قشم تماس بگیرید.

6-سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد قشم

برای سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد قشم، می‌توانید با مراجعه به سایت سه هزار طرح توجیهی، اقدام به درخواست نوشتن طرح توجیهی خود نمایید. همچنین، در سایت سازمان منطقه آزاد قشم، فرم‌های مورد نیاز برای نوشتن طرح توجیهی و ارائه مستندات لازم در اختیار شما قرار دارد.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی