۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی منطقه آزاد انزلی ⭐️ مجوز+تسهیلات(PDF و WORD)

1-موقعیت جغرافیایی و جذابیت سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی در شمال ایران واقع شده است و با داشتن آب و هوای معتدل، جنگل‌ها، سواحل زیبا و جاذبه‌های گردشگری، به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در کشور تبدیل شده است. همچنین، مکان استراتژیک منطقه آزاد انزلی، در نزدیکی دریای خزر و روسیه، این منطقه را به یک مرکز تجاری و ترانزیتی بین‌المللی تبدیل کرده است.

2-امکانات زیربنایی منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی با داشتن بنادر تجاری و گردشگری، فرودگاه بین‌المللی سید خطیبی، راه‌های ارتباطی به روز و شبکه حمل و نقل مناسب، از زیرساخت‌های قوی برای جذب سرمایه‌گذاران و توسعه کسب‌وکار بهره‌مند است.

3-برتری ها و ویژگی های ترانزیتی و حمل و نقل در منطقه آزاد انزلی

یکی از بزرگترین ویژگی های ترانزیتی منطقه آزاد انزلی، دسترسی آسان به بازارهای کشورهای حوزه خزر و روسیه است. همچنین، دسترسی به شبکه حمل و نقل مناسب شامل جاده‌های اصلی، فرودگاه بین‌المللی سید خطیبی و بنادر، از دیگر برتری‌های منطقه آزاد انزلی در زمینه حمل و نقل می‌باشد.

4-مزیت های گمرکی و معافیت های مالیاتی در منطقه آزاد انزلی

منطقه آزاد انزلی با داشتن مزیت‌های گمرکی و معافیت‌های مالیاتی جذابیت خاصی برای سرمایه‌گذاران دارد. برخی از مزیت‌های گمرکی منطقه آزاد انزلی شامل عدم وجود محدودیت در واردات و صادرات، امکان ورود و خروج کالا و سرمایه بدون پرداخت مالیات، تسهیلات و تخفیفات گمرکی و... می‌باشد. همچنین، سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد انزلی از معافیت مالیات در زمینه‌های مختلف مانند مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر معاملات استفاده می‌کنند.

5-مراحل گرفتن مجوز از منطقه آزاد انزلی

برای گرفتن مجوز از منطقه آزاد انزلی، می‌توانید با مراجعه به سایت سازمان منطقه آزاد انزلی و درخواست مجوزهای مورد نیاز، به پروسه دریافت مجوزها و اخذ مجوزهای لازم برای شروع کسب‌وکار خود در منطقه آزاد انزلی بپردازید. همچنین، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید با کارشناسان سازمان منطقه آزاد انزلی تماس بگیرید.

6-سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد انزلی

برای سفارش نوشتن طرح توجیهی سازمان منطقه آزاد انزلی، می‌توانید با مراجعه به سایت مجموعه فنی و مهندسی 3000طرح، اقدام به درخواست نوشتن طرح توجیهی خود نمایید. همچنین، در سایت سازمان منطقه آزاد انزلی، فرم‌های مورد نیاز برای نوشتن طرح توجیهی و ارائه مستندات لازم در اختیار شما قرار دارد.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی