طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی(سال ٩٨) تولید نخ اسپان

چهارشنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۵ ق.ظ

دانلود طرح توجیهی(سال ٩٨) تولید نخ اسپان

این پارچه در زمرۀ منسوجات بی‌بافت و از جنس پلی‌پروپلین است. اسپان باند به نام‌هاى پارچۀ یک‌بار مصرف، بی‌بافت، نبافته، لایۀ سوزنى، نبافتۀ سوزنی و نبافتۀ اسپان نیز شناخته می‌شود .این پارچه، مانند پارچه‌های معمول تار و پودی از الیاف انواع نخ نیست، بلکه از الیاف پرس تشکیل شده است. پارچۀ اسپان باند با ضخامت و وزن‌های مختلفی تولید می‌شود، از این رو به بی‌بافت یا نبافته شهرت دارد. برای درک بهتر از مفهوم واژۀ منسوجات بی‌بافت، می‌توانید نوع بافت نمد و موکت را در نظر بگیرید.
مصارف پارچۀ اسپان باند آنقدر زیاد است که همه با آن سر و کار دارند. این پارچه در تولید چای کیسه‌ای تا صنایع نظامی به کار می‌رود. اکثر افراد در طول روز با این پارچه سر و کار دارند، اما یا اسم آن را نمی‌دانند یا با آن آشنایی ندارند. در فرآیند تولید پارچۀ اسپان باند، مواد اولیه در دستگاه اکسترودر وارد می‌شوند. پس از ذوب، پلی‌پروپلین وارد مجموعه‌ای از سوزن‌های سرنگ‌مانند می‌شود که با فشار وارده از طرف اکسترودر باعث خروج مواد مذاب به صورت الیاف بسیار باریک به شکل رشته‌های فیلامنت می‌شود. فیلامنت‌ها بعد از خنک شدن به شکل آیرودینامیک روی نقاله‌های خط تولید، کش داده شده و لایه‌های اسپان تولید می‌شود.
کاربرد انواع پارچه‌های اسپان باند:
کارگاه‌های تولیدی با توجه به نوع مصارف می‌توانند به حوزه‌های مختلف این پارچۀ پرمصرف ورود کنند. لازم به ذکر است برای ورود به این تولیدات به دستگاه دوخت، برش، دوخت حرارتی و دستگاه چاپ پارچۀ اسپان باند نیاز است. در اینجا به صورت تیتروار، موارد مصرف انواع پارچه‌های اسپان باند ذکر می‌شود:
مصارف پزشکی و بهداشتی* مصارف کشاورزی* مصارف صنایع اتومبیل‌سازی* صنعت راه و ساختمان * صافی‌های صنعتی * صنایع بسته‌بندی و کاور محیط زیست

برای تهیه این طرح توجیهی می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.