طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی راه اندازی شهربازی+اخذ وام+قیمت خرید وسایل بازی(سال 98)

نمونه طرح توجیهی ایجاد شهربازی آمادۀ دریافت می‎باشد. این پروژه در مورد احداث یک شهربازی رو باز و سرپوشیده و یک ترن هوایی هیجان انگیز در حد استانداردهای بین‌المللی، جهت ایجاد فضایی برای سرگرمی و تفریح همه رده های سنی در محیطی جذاب می‌باشد.
بخش روباز شامل 18 نوع بازی مهیج نظیر گرداب(ورتکس)، فیریزبی، تاب پرنده، حلقه وحشت، اسکیت فضایی، رنجر، سفینه، یوفو، ماشین برقی، کشتی صبا و آبشار؛ برای بزرگسالان و صندلی پرنده، ماشین برقی، کشتی صبا، قطار، رالی، دراگون(دور استخر آب) و سفینه؛ برای کودکان است. برای این بخش در سایت شهر بازی، زمینی به مساحت 20000 متر مربع در نظر گرفته شده است که 4080 متر مربع از آن به ساختمان‌ها اختصاص داشته و مابقی به فضای سبز و محوطه تعلق دارد. بخش سرپوشیده شامل انواع بازی‌های الکترونیکی و مکانیکی مهیج و ماجراجویانه، بولینگ، دنیای بازی‌های رایانه‌ای، دستگاه‌های بازی ویدیویی، دستگاه‌های بازی جایزه‌ای، دستگاه‌های بازی بچه‌گانه، دستگاه‌های بازی میزی، مینی گلف، سینماهای چندبعدی، رستوران، کافی شاپ و فست فود است. برای این بخش در شهربازی، زمینی به مساحت 15000 متر مربع در نظر گرفته شده است که 11000 متر مربع از آن به ساختمان‌ها اختصاص داشته و مابقی به فضای سبز و محوطه تعلق دارد.
احداث یک ترن هوایی هیجان انگیز مطابق با استانداردهای روز دنیا یکی دیگر از بخشهای این طرح می‌باشد که دارای سازه‌ای فولادی خواهد بود. طول تقریبی مسیر 2000 متر، حداکثر ارتفاع 60 متر، سرعت 150 کیلومتر بر ساعت، زمان تقریبی طی مسیر 3:30 دقیقه بوده و دارای 3 ترن، هر کدام با ظرفیت 32 نفر و در هر ساعت 960 نفر خواهد بود. برای این بخش در سایت شهر بازی، زمینی به مساحت 10000 متر مربع در نظر گرفته شده است که 5000 متر مربع از آن به فضای ترن اختصاص داشته و مابقی به فضای سبز و محوطه تعلق دارد. برای استعلام قیمت خرید این طرح توجیهی و یا سفارش تهیه و تنظیم و ارائه طرح‌های توجیهی ساخت و راه اندازی انواع شهربازی و فضاهای بازی کودکان و بزرگسالان با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.