طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی راه اندازی خط فرآوری و بسته بندی خرما(شیره،خمیر،تفاله خرما و...)

نمونه گزارش ارزیابی فنی، مالی و اقتصادی تولید و بسته‌بندی محصولات خرما(خرمای فرآوری شده) آمادۀ دریافت می‌باشد. تقاضای جهانی برای خرما و محصولات طبیعی از کشورهای تولیدکننده این محصولات در حال افزایش است و از سوی دیگر تولیدکنندگان نیز به اهمیت این بازار پی برده و رقابتی جدی برای نفوذ به بازار فروش محصول آغاز گردیده است. در این رابطه، توزیع، کمیت، کیفیت، سرعت و همچنین دانش و فن‌آوری، مطالعات، و در نهایت وجود کادری مجرب و مناسب می‌تواند بستر تولید و فروش محصول را تضمین نماید. مهمترین مولفه این مجموعه داشتن بازارهای فروش در دیگر کشورها می‌باشد که می‌تواند این مجموعه را نسبت به سایر مجموعه‌های فعال در این حوزه متمایز کند.
کشاورزی قبل از روزهای طلایی نفت زیربنای تمدن بوده، و زمین از مهمترین مولفه‌های رشد و تامین امنیت اجتماعی چه به لحاظ سکونت و چه از لحظ غذایی از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشد. با ایجاد تقاضا برای تولید محصولات خام و فرآوری شده امکان افزایش سودآوری برای کشورهای صاحب محصول فراهم می‌گردد به نحوی که تاثیر مستقیم آن را می‌توان بر GDP کشورها ملاحظه کرد. بالا بردن روحیه تولید محصول در کشاورزان، اولین هدف ما در این فرایند می‌باشد.
این گزارش برای توضیحات بیشتر در این حوزه و سرمایه‌گذاری که برای توسعه احیای بازار خرما و همچنین صنایع مرتبط نیاز است تهیه شده است. تمرکز این گزارش بر اساس تحقیقهایی است برای بنا کردن مراکز جمع‌آوری خرما از روستاها و هدایت آن به کارخانه بسته‌بندی و فراوری خرما. نظر به اهمیت طرح و موضوع صادرات خرما از ایران به دیگر کشورهای احداث کارگاه یا کارخانه‌ای با مساحت مناسب ضروری به نظر می‌رسد. محصولات تولید شده در این کارخانه عبارتند از خرما(ارگانیک و همچنین غیر ارگانیک) به طور عمده بسته‌بندی شده، شربت(شیرۀ خرما)، خمیر خرما و دیگر محصولات فراوری شده. هدف این گزارش تعریف اولین قدم در سرمایه‌گذاری است، که بر اساس نیاز بازارهای هدف و اولویت‌بندی‌های لازم نسبت به تقاضا در بازار بین‌المللی به رشته تحریر درآمده است. برای تهیه طرح‌های توجیهی صنایع تبدیلی خرما می‌توانید با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.