طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی تولید کنسانتره میوه های جنگلی

پنجشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰ ق.ظ

دانلود طرح توجیهی تولید کنسانتره میوه های جنگلی

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید کنسانتره میوه‌های جنگلی می‌باشد. کنسانتره، شکلی از ماده است که اکثر اجزای اصلی تشکیل دهنده یا حلال آن را حذف نموده‌اند و یک نوشیدنی مناسب برای همه فصول می‌باشد. ماده اصلی تشکیل دهندۀ این محصول میوه‌های جنگلی می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 7000متر و اشتغالزایی 35نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 5000تن در سال
تنها محصول جایگزین کنستانتره میوه، آبمیوه می‌باشد. آمریکا بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده این محصول می‌باشد و کشورهایی نظیر چین، هند، دانمارک، تایلند و آلمان جازء تولید کنندگان بزرگ دنیا می‌باشند. همچنین کشورهای آلمان، هلند و روسیه جزء کشورهای بزرگ مصرف کننده می‌باشند.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.