طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی تولید چای صنعتی

پنجشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۰۱ ق.ظ

دانلود طرح توجیهی تولید چای صنعتی

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید چای صنعتی می‌باشد. همانطور که می دانیم در کشور ما چای یکی از نوشیدنی های متداول است و در سبد کالای هر خانواری وجود دارد و همچنین چای دارای خاصیت دارویی بسیاری است. ماده اصلی تشکیل دهندۀ این محصول برگ چای میباشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 5000 مترمربع و اشتغالزایی 20نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 1000تن در سال
بزرگترین رقیب تجاری ما در دنیا کشور هند می باشد و با توجه به اهمیت شرایط آب و هوا برای کشت چای شهرستان... می‌تواند محل مناسبی برای احداث کارخانه چای باشد و کشورهای مختلف آسیایی، اروپایی و... می توانند به عنوان بازار هدف این محصول در نظر گرفته شود اما پیش از هر چیز ابتدا بایستی با تبلیغات مناسب چای ایرانی، به عنوان یک چای مرغوب به بازارهای جهانی و همچنین داخلی معرفی گردد.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.