طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی تولید نخ ابریشم(صنایع نساجی،لباس و چرم)

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید نخ ابریشم می‌باشد. سه کاربرد مهم نخ ابریشم در تهیه فرشهای ابریشمی، پارچه های ابریشمی و نخ بخیه است. ماده اصلی تشکیل دهندۀ این محصول پیله تر می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 5000متر مربع و اشتغالزایی 45نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 100تن در سال
ابریشم نوعی الیاف مصنوعی است که از پیله نوعی کرم ابریشم بدست می آید. مسئله مهم در پرورش کرم ابریشم، تأمین برگ درخت توت برای تغذیه کرمها است. زمان لازم برای یک دوره پرورش، حدود 40تا 45روز است که از اوایل اردیبهشت با سبز شدن برگها آغاز می‌شود. نخ ابریشم براساس میزان سرسین موجود به سه دسته ابریشم خام، ابریشم نرم و ابریشم پخته دسته بندی می‌گردد. ابریشم خام نخ ابریشمی است که سرسین آن گرفته نشده باشد. در صورت رنگرزی کردن نخ ابریشم خام، فقط قشر خارجی آن رنگ می‌شود. ابریشم نرم، نخ ابریشمی است که در آب و صابون قسمتی از سرسین آن گرفته شده باشد. پس از صمغ‌گیری 10الی 15درصد کاهش وزن انجام می‌گیرد. ابریشم پخته نخ ابریشمی است که به مدت 2 ساعت در آب و صابون جوشانده شود بطوریکه صمغ یا سرسین آن کاملاً گرفته شود. ابریشم لیفی است پروتئینی که به فرم رشته از دهان حشره کرم ابریشم ریسیده می‌شود، این حشره لیف ابریشم را به دور خود تنیده و پیله ابریشم را درست کرده و در داخل آن بسر می‌برد.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.