طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا18) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

دانلود طرح توجیهی تولید شیشه اسفنجی(تولید ابزار پزشکی و اپتیکی)

این پروژه مربوط به احداث کارخانه تولید شیشه اسفنجی می‌باشد. شیشه اسفنجی یک ماده پلیمری جهت استفاده در بافت غضروف می‌باشد. مواد اصلی تشکیل دهندۀ این محصول Chloroform و PLGA Polymer و... می‌باشد. همچنین برای این پروژه زمینی به مساحت 500مترمربع و اشتغالزایی 7نفر در نظر گرفته شده است.
ظرفیت سالانه: 1000عدد در سال
در ایران هنوز آمار دقیقی در این زمینه وجود ندارد، اما در کشورهای اروپایی حدود 15تا 20مردم دچار ساییدگی مفصل هستند. که این خود اهمیت تولید این محصول با اولویت صادرات را نشان می‌دهد. البته تاکنون در کشورمان تولیدی در این زمینه وجود نداشته و در نتیجه صادراتی نیز در این خصوص انجام نپذیرفته است.

برای سفارش خرید این گزارش و یا استعلام قیمت تهیه و تنظیم و نگارش طرح‌های توجیهی ایجادی، بانکی و یا طرح بانکی برای دریافت وام جهت توسعه و تکمیل و بازسازی واحدهای تولیدی می‌توانید با 09354300400(مهندس تـألّـهی) تماس بگیرید.

۹۵/۰۲/۳۰
مهندس تـألّـهی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.