۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی سود آور و طرح توجیهی آمادۀ بانکی، صنعتی، گردشگری، خدماتی، کشاورزی، کامفار، نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن استارتاپ کانادا انگلیس استرالیا و طرح کسب و کار ویزای مهاجرت و...

۳۰۰۰ طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
۰۲۱۲۶۷۱۳۹۴۷
۰۹۳۵۴۳۰۰۴۰۰(مهندس‌تـألّـهی)
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی
بایگانی

دانلود طرح توجیهی بسته بندی گیاهان دارویی ⭐ سال ۱۴۰۲ (Word+Pdf)

کسب و کار بسته بندی گیاهان دارویی و تولید عصاره گیاهی یکی از کسب و کارهای است که با توجه به نیاز روزافزون به محصولات طبیعی و درمانی، در حال رشد و توسعه است. بسته بندی گیاهان دارویی به منظور حفظ خواص بیولوژیکی آنها، افزایش مقاومت در برابر شرایط نامساعد حمل و نقل، جلوگیری از آلودگی و تضمین کیفیت بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از عصاره گیاهان دارویی نیز به منظور به دست آوردن مواد مؤثره بیشتر، کاهش حجم و وزن مواد، راحتی در مصرف و افزایش ماندگاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه‌های راه‌اندازی واحد بسته‌بندی گیاهان دارویی بستگی به موقعیت جغرافیایی، اندازه و نوع بسته‌بندی، میزان تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز و دیگر عوامل دارد. در حالی که مقدار سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی کارخانه احتیاج به سرمایه زیادی دارد.

برای راه‌اندازی واحد بسته بندی گیاهان دارویی، باید مجوزهایی نظیر مجوز وزارت بهداشت، مجوز سازمان صنایع و معادن و مجوز شهرداری و سایر مجوزهای لازم را به دست آورد.

راه‌اندازی تولیدی بسته بندی گیاهان دارویی، به دلیل تقاضای بالا و همچنین نیاز کشور به تولید کالاهای ارگانیک، بازدهی و سوددهی اقتصادی بالایی دارد و جذاب برای سرمایه‌گذاران است.

سوددهی تولید گیاه‌های دارویی بسته‌بندی شده به دلیل طبیعت این کسب و کار و وجود رقابت در بازار به مراتب بیشتر از تولید محصولات غیربسته‌بندی شده است اما می‌تواند با توجه به شرایط بازار و رقابتی مورد استفاده قرار بگیرد.

کسب و کار تولید گیاهان دارویی فرصت‌های بسیاری جهت توسعه و گسترش دارد اما مشکلاتی نیز دارد نظیر افزایش هزینه‌های تجهیزات، نیازمندی به فناوری‌های جدید و نیازمندی به تغییرات مکرر در محصولات.

برای تولید گیاهان دارویی بسته‌بندی شده، تجهیزاتی نظیر دستگاه بسته‌بندی، دستگاه‌های خشک کن، عصاره‌گیر و ... لازم هستند.

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی واحد تولید و بسته‌بندی و عصاره‌گیری گیاهان دارویی بستگی به اندازه و موقعیت مکانی دارد اما می‌تواند به طور میانگین در حدود ۴۰۰ میلیون تومان باشد.

بازگشت سرمایه کارخانه بسته بندی گیاهان دارویی از ۴ سال به بالاست.

فرایند کامل بسته بندی گیاهان دارویی شامل جمع‌آوری و انتخاب گیاهان، خشک کردن، عصاره‌گیری، آسیاب کردن و بسته‌بندی نهایی است.

خط بسته بندی گیاهان دارویی از پیشرفته‌ترین و بهترین شرکت‌های تولید دستگاه‌های بسته‌بندی در داخل و خارج از کشور قابل تهیه می‌باشد.

جدیدترین تکنولوژی برای بسته بندی گیاهان دارویی شامل بکارگیری تکنولوژی نانو، بسته بندی با گاز مخصوص و ... است.

به منظور رعایت استانداردهای لازم در بسته بندی گیاهان دارویی، استفاده از استانداردهای ایرانی و خارجی نظیر استاندارد CE و FDA و ... توصیه می‌شود.

بزرگترین تولیدکنندگان گیاهان دارویی بسته بندی شده در ایران شامل شرکت‌های سینا دارو، داروپخش، داروگستر، دارویاب و ارکیده هستند. در جهان نیز کمپانی‌هایی مانند Novartis، Bayer، Pfizer، Merck و Sanofi-Aventis بزرگترین تولیدکنندگان گیاهان دارویی بسته بندی شده هستند.

به عنوان فروشندگان خط تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده می‌توان به شرکت‌هایی مانند تهران دارو، ایران دارو، پویان فارمد، ژنرال فارم، آروند تجارت و تدبیر نام برد.

مراحل کامل راه اندازی کارخانه تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده عبارتند از:
۱- انتخاب محل مناسب برای راه‌اندازی کارخانه و تهیه مجوزها
۲- تجهیزات مورد نیاز، شامل دستگاه‌های بسته بندی، لیبل‌گذار و ... را تهیه و نصب کردن
۳- تامین مواد اولیه و مواد افزودنی به‌منظور تولید گیاهان دارویی
۴- به‌دست آوردن نوع مناسب از بسته بندی
۵- تولید وبسته‌بندی محصولات گیاهی مورد نظر

تعرفه گمرکی و قوانین واردات و صادرات گیاهان دارویی بسته بندی شده به مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت است. برای واردات و صادرات محصولات گیاهی، لازم است که مجوزهای لازم به همراه مدارک درخواستی به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شود.

رعایت نکات بهداشتی برای تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده بسیار مهم است. به‌طور کلی، باید از آغاز تا پایان تولید مواد غذایی و دارویی، مراقبت و رعایت نکات بهداشتی صورت گیرد. برخی از این نکات شامل استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا، ضدعفونی کردن ایمنی دستگاه‌ها، عدم استفاده از مواد محرمانه و استفاده از مواد افزودنی مجاز است. همچنین، رعایت شرایط نگهداری و حفظ خلوص جوشانده شده، بسته بندی با کیفیت و استفاده از محیط سالم برای تولید محصولات دارویی بسته بندی شده از نکات ضروری است.

جهت سفارش تهیه و تنظیم طرح‌های توجیهی به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید.

۰۲/۰۱/۱۵
مهندس‌تـألّـهی

استانداردهای ایرانی و خارجی مورد نیاز برای بسته بندی گیاهان دارویی؟

بازگشت سرمایه کارخانه بسته بندی گیاهان دارویی چند سالست؟

بزرگترین تولیدکنندگان گیاهان دارویی بسته بندی شده در ایران و جهان؟

تعرفه گمرکی و قوانین واردات و صادرات گیاهان دارویی بسته بندی شده؟

جدیدترین تکنولوژی بسته بندی گیاهان دارویی برای کجاست و به چه صورته؟

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی واحد عصاره گیری گیاهان دارویی چقدره؟

خط بسته بندی گیاهان دارویی از کجا میشه خرید؟

راه اندازی واحد بسته بندی گیاهان دارویی بازدهی و سوددهی اقتصادی داره؟

رای تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده چه دستگاههایی لازمه؟

رعایت نکات بهداشتی برای تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده

سوددهی تولید گیاه های دارویی بسته بندی شده چقدره؟

طرح های توجیهی سال 1402

فرایند کامل و مراحل بسته بندی گیاهان دارویی؟

فروشندگان خط تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده

مراحل کامل راه اندازی کارخانه تولید گیاهان دارویی بسته بندی شده؟

هزینه های راه اندازی واحد بسته بندی گیاهان دارویی چقدره؟

چه مجوزهایی برای راه اندازی واحد بسته بندی گیاهان دارویی لازمه؟

کاربرد عصاره گیاهان دارویی چیه؟

کسب و کار بسته بندی گیاهان دارویی و تولید عصاره گیاهی

کسب و کار تولید گیاهان دارویی چه فرصتها و چه ریسکهایی داره؟

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی