طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

دانلود نمونه طرح های توجیهی آمادۀ بانکی،صنعتی،گردشگری،خدماتی،کامفار

طرح توجیهی

تلفن تماس جهت سفارش خرید و تهیۀ طرح‌های توجیهی تضمینی بانکی و صنعتی:
مهندس تـألّـهی 09354300400
دفتر تهران(8تا16) 02122333464
نوشتن طرح توجیهی، دانلود نمونه طرحهای توجیهی آماده، انجام مطالعات بازار، تدوین امکانسنجی، ارائه گزارش توجیهی فنی اقتصادی و مالی، طرح توجیهی برای گرفتن وام و تسهیلات بانکی، طرح توجیهی با فرمت بانک ها و سازمان ها و...

طبقه بندی موضوعی

خرید طرح توجیهی راه اندازی کارخانه استخراج،فرآوری و برش سنگ مرمریت دهبید

سنگ مرمریت دهبید بهترین و زیباترین سنگ مرمریت ایران است. سنگ مرمریت دهبید بسیار زیمنه روشن و شفافی دارد و رگه های یخی بسیار زیبایی درون آن قرار گرفته است. این سنگ ساب پذیری بالایی دارد و در فرآوری آن باید دقت شود تا عملیات UV به درستی انجام پذیرد. همچنین پالیشرهای این سنگ باید از بهترین نوع باشند تا شفافیت فوق العاده آن را نشان دهند.
سنگ دهبید بهتر است که با اره بریده شود و در حین عملیات فرآوری حتما توری شود. برای ایجاد مقامت در این سنگ بهتر است که از اپوکسی نیز استفاده شود.
برای اقتصادی کردن پروسه فرآوری سنگ دهبید نباید از کیفیت آن کاست چون این سنگ قیمت بالایی دارد و افرادی که این سنگ را خریداری می‌کنند به دنبال زیبایی نهایی آن هستند.
سنگ دهبید برای محیط های اداری شیک، لابی هتل ها و ساختمان ها، و واحد های شیک تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سنگ به دلیل استفاده در فضاهای خاص به صورت اسلب بریده می‌شود و بعد به درخواست مشتری به سایز های کوچک تر در می‌آید اما بیشتر به همان صورت سایز های بزرگ مصرف می‌شود.
سنگ دهبید هم به صورت خام هم به صورت سابیده به صورت انبوه صادر می‌شود.
سنگ دهبید به عنوان زیباترین سنگ با زمینه روشن در ایران شناخته می‌شود. سنگ مرمریت دهبید با قیمت سنگ لته ترکیه برابری می‌کند. زیبایی این سنگ منحصر به فرد است و اخیرا به علت فرآوری این سنگ به صورت ورق های بزرگ سنگ، جایگاه خود در بازارهای جهانی را نیز یافته است. سنگ دهبید علی رغم زیبایی منحصر به فردی که دارد نسبت به سنگ خارجی وارداتی قیمت های بسیار مناسبی دارد.
استفاده از سنگ دهبید برای فضاهای شیک اداری تجاری و مسکونی روح زیبایی را به محیط مورد نظر وارد می‌کند. سنگ دهبید در سورت های مختلفی در دسترس می‌باشد که معروف ترین آن سورت روشن می‌باشد. سورت دهبید تیره نیز وجود دارد که استخراج و فرآوری آن اخیرا آغاز شده است. سورت های دیگری نیز وجود دارد که به سورت دهبید پلنگی شهرت یافته است.

برای سفارش نوشتن و استعلام قیمت خرید طرح‌های توجیهی دریافت وام از بانک برای ایجاد کارخانۀ فراوری انواع سنگ‌های آنتیک و تزئینی با 09354300400(مهندس‌تـألّـهی) تماس بگیرید.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.